پوستر سه بعدی و تاثیر آن بر زیبایی منزل یا محل کار

پوستر سه بعدی

پوستر سه بعدی و تاثیر آن بر زیبایی منزل یا محل کار

حتما برایتان پیش آمده که بخواین تغییری در دیوارهای منزل یا محل کار خودتون ایجاد کنید و برای این کار نیاز دارید تا پوستر دیواری خاصی انتخاب کنید  . پوستر سه بعدی پرودک بهترین گزینه برای شما می باشد . در این مقاله از سایت پرودک prodec.ir ، قصد داریم شمارو با پوستر سه بعدی پرودک آشنا کنیم . با ما همراه باشید .

پوستر های دیواری، از کارآمدترین ابزار دکوراسیون داخلی

اما یکی از تکنیک های جالبی که میتونیم درباره دکوراسیون داخلی در نظر بگیریم استفاده از پوسترهای دیواری است. پوسترهای دیواری بسیار ابزار کارآمدی هستند که می توانند پرسپکتیو زیبایی را در خانه بوجود بیاورند. پوستر های دیواری با ابعاد و تنوع طرح هایی که دارند می توان به راحتی با هر مدل دکوراسیون داخلی هماهنگ کرد. اما

چند تا نکته ساده ای که باید درباره پوستر های دیواری رعایت کرد را در این جا بیان می کنیم.

نکاتی که باید درباره استفاده از پوستر های دیواری رعایت شود

انتخاب ترکیب رنگ مناسب با توجه به وسعت منزل

در ابتدا حتما باید در محلی از منزل از پوستر دیواری استفاده کرد که پوستر دیواری بتواند نما و زیبایی خودش را نشان دهد بدین صورت که برای فضاهای کوچکتر پوسترهای ساده و یا با یک طرح با پس زمینه گرم انتخاب کرد تا هم جذابتر به نظر برسد و هم فضای خانه را بزرگتر نشان دهد.

پوستر سه بعدی

استفاده از طرح های ساده و شیک

مطلب دوم در انتخاب پوستر های دیواری دقت نظر در انتخاب طرح است تا یکنواخت نباشد و حتما جذابیت های گرافیکی انتخابی در پوستر دیواری به گونه ای باشد که نتوان از تماشای آن دست کشید. هر جه طرح انتخابی ساده تر و شیک تر باشد محیط خانه را دلنشین تر نماید.

 

تناسب رنگی و هارمونی

سومین مطلب مهم در انتخاب پوستر دیواری ایجاد تناسب رنگ بین آنهاست. مثلا شما می توانید برای دیوار پذیرایی منزل خود از پوستر دیواری با طرح منظره ای دلباز استفاده نمایید و برای پوستر دیواری اتاق تلویزیون یا محلی که در آن وسایل صوتی قرار می گیرد از همان ترکیب رنگ ولی با طرحی متفاوت استفاده کرد از هارمونی و چشمنوازی زیباتری را در منزل ایجاد نماید.

پوستر

فضای دلنشین اتاق خواب ها

نکته آخر درباره دکور منزل با استفاده از پوسترهای دیواری، استفاده از آن در اتاق خواب هاست. میتوان فضای دلنشین و دلخواه خودمان را ترسیم کرده و همینطور به فرزندانمان هدیه ای بینظیر و مطابق سلیقه شخصی خودشان ارائه دهیم.

 

مشاوره حرفه ای دکوراسیون را از ما بخواهید

مشاوران ما در شرکت دکوراسیون حرفه ای پرودک آماده ارائه هر گونه مشاوره بابت تهیه، چاپ طرح دلخواه و نصب آن هستند. شما میتوانید از طریق راههای ارتباطی موجود در سایت از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

 

پوستر سه بعدی چیست

بیشتر مواقع همه ما هر موقع صحبت از دکوراسیون داخلی می کنیم دنبال ایجاد یک تفاوت جدی در منزل خودمان هستیم. پوستر سه بعدی این مزیت رو برای ما بوجود می آورد که یک پله از دیگران جلو بیوفتیم و خانه دلنشینی را بسازیم. پوستر های سه بعدی امروزه از اصلی ترین و در دسترس ترین امکانات برای دکوراسیون داخلی هستند.

مزایای استفاده از پوستر دیواری

با استفاده از پوسترهای سه بعدی می توانیم تصورات را بال و پر بدهیم و حتی به اعماق اندیشه و تفکر فرو برویم. از مزایای مهم پوسترهای دیواری این است که همیشه تازه و جذاب هستند. این پوستر ها می توانند انسان ها را به فکر وادارند و یا مجذوب زیبایی شگفت انگیز خویش نمایند.

کیفیت بالای چاپ و رنگ پوسترهای سه بعدی از اصلیترین و جذاب ترین ابزارهایی است برای دکوراسیون خانه می توان از آن استفاده کرد.

 

پوستر سه بعدی کجا جلوه بیشتر دارد؟

معمولا برای اینکه پوسترهای سه بعدی جلوه بیشتری را داشته باشند باید به ابعاد موجود در منزل دقت کرد. برای دیوارهای سراسری و بزرگ می توان از پوسترهای قدی و و بزرگ منقش به طرح هایی با رنگ های شاد و تند استفاده کرد و برای فضاهای کوچکتر تصویرهای مفهومی با ارتفاع ۱۵۰ تا ۱۷۰ سانتی متر از زمین. این ارتفاع کمک می کند تا طرح بصورت مستقیم و هر چچه بیشتر زیباییش را نمایان سازد.

پوستر سه بعدی

آیا پوستر های دیواری قابلیت شستشو و یا تعویض را دارند؟ 

تمامی محصولات دکوراتیو پرودک قابلیت شستشو را دارند که البته پوسترهای سه بعدی نیز از این قابلیت برخوردارند. شما می توانید به سادگی و بدون ترس از خرابی یا پاک شدن رنگ آن ها را بشویید. دستگاه های چاپ ما از باکیفیت ترینها هستند و البته جوهر استفاده شده در چاپ نیز درجه یک بوده و تضمین شستشو را می دهد. اما درباره تعویض باید به نکته ای توجه کرد که آن تعویض پوستر سه بعدی با همان ابعاد و طرح دیگر امکان پذیر است در غیر اینصورت بهتر است پوستر دیواری زیرین که پوستر سه بعدی روی آن نصب شده است و یا دیوار رنگ شده مجددا با پوششی جدید تعویض گردد تا بر زیبایی کار یفزاید.

 

پوستر سه بعدی در اتاق خواب ها

قطعا فضای اتاق خواب و همینطور اتاق کودک باید به روح افزایی و دلخوشی ما کمک نماید. پوستر های دیواری انعکاس دهنده سلیقه ما در اتاق هایمان هستند که کمک می کنند تا هر چه بیشتر و بهتر از گذر عمر و زمانمان لذت ببریم و در فضایی بی نظیر و دلنشین خود زندگی کنیم

پوستر سه بعدی

 

 

برای ثبت سفارش پوستر سه بعدی خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ست خواب اتاق کودک

سفارش رومیزی و رانر

سفارش فرش مدرن

پرودک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

تلگرام:

https://t.me/prodec_ir

اینستاگرام:

http://Instagram.com/prodec.ir

توییتر:

آپارات:

http://Aparat.com/prodec.ir

 

تماس با پرودک

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها