لوستر با طرح انتخابی؛ رویکردی متفاوت برای دکوراسیون

لوستر

لوستر با طرح انتخابی؛ رویکردی متفاوت برای دکوراسیون

حتما برایتان پیش آمده که بخواین برای اتاق کودک خود لوستر با طرح خاص و شاد داشته باشید تا روحیه فرزندان خودتون رو شاد کنید  . لوستر های چاپی پرودک بهترین گزینه برای شما می باشد . در این مقاله از سایت پرودک prodec.ir ، قصد داریم شمارو با لوستر های چاپی کودک پرودک آشنا کنیم . با ما همراه باشید .

حتما تا حالا به این مساله برخورد کردید که چه مدل لوستری با این دکوراسیون هماهنگ میشه و یا اینکه چجوری میتونم لوستر دلخواهم را با دکور خانه ست کنم.

برای جواب این سوال باید با انواع محصولات دکوراتیو که مد روز هم هستند آشنا شویم. لوسترهای چاپی این امکان را می دهند که با هر دکوراسیونی و مطابق با هر سلیقه ای ست شوند؛ از آنجاییکه امکان چاپ هر عکس و یا طرح دلخواهی بر روی کلاهک پارچه ای آن هست به لوستر های چاپی شناخته می شوند.

لوستر

لوستر های چاپی قابل شستشو :

از دیگر مزایای لوسترهای چاپی قابل شستشو بودن کلاهک های آن است تا همیشه تمیز باشند و زیبایی و تلالو رنگ خودش را حفظ نماید.

لوستر ها با طرح انتخابی برای دیزاین و یا ست کردن در اتاق خواب ها نیز کاربرد دارد. مثلا برای درست کردن تم اتاق کودک بسیار به کار می آیند و یا برای دکور با سبکهای کلاسیک و زیبا بسیار مناسب هستند.

به طور کلی و بدلیل در معرض نور قرار گرفتن لوستر های چاپی بهتر است از تصاویر الهام بخش استفاده کنیم. تصاویری که در عین زیبایی، حس آرامش هم به ما می‌دهند.

لوستر

 

تنوع رنگی لوستر های پرودک :

اما نکته قابل توجه در انتخاب این لوستر ها اینه که امکان ست کردن آنها با همه وسایل وجود دارد البته به طور کلی در دنیای امروزی و به لطف محصولات دکوراتیو جدید ست کردن دکوراسیون منزل کار ساده تری شده و هارمونی بیشتری را می توان بوجود آورد.

دیگر محصولات پرودک :

تنوع رنگی و استفاده از رنگ های مکمل برای لوستر های چاپی و همینطور هماهنگ کردنشون با دیگر محصولات دکوراتیو مانند آباژور های رومیزی و آباژور های ایستاده و یا پوستر های سه بعدی ، پرده ها و فرش فانتزی و حتی کوسن و رانر و … به زیبایی هر چه بیشتر منزل کمک می کنند.

 

نتیجه گیری : 

البته برای تصمیم گیری در انتخاب رنگ دکوراسیون حتما چرخه ترکیب رنگی رو در ذهنتون داشته باشید و برای کل فضا و به خصوص محصولات دکوراتیو بکار ببرید.

 

 

برای ثبت سفارش  لوستر اتاق کودک خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید:

پوستر سه بعدی

سفارش رومیزی و رانر

سفارش فرش مدرن

پرودک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

تلگرام:

https://t.me/prodec_ir

اینستاگرام:

http://Instagram.com/prodec.ir

توییتر:

آپارات:

http://Aparat.com/prodec.ir

 

تماس با پرودک

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها