روش های ارسال پرودک

ارسال محصولات فروشگاه اینترنتی پرودک به جهت احترام به مشتریان و سهولت در تحویل ، از روش های متفاوتی صورت میگیرد و از طریق پیک یا شرکت های حمل و نقل خصوصی ، تیپاکس ، پست ،شرکت های باربری ،  ترمینال اتوبوس بین شهری و …  به کل کشور امکان پذیر می باشد.

اگر بجز موارد فوق راه دیگری برای تحویل سفارش خود در نظر دارید ، هنگام ثبت سفارش ، حتما اعلام نمایید.

ارسال توسط پیک :

این سرویس حمل و نقل فقط سفارش های داخل شهر تهران را پوشش می دهد و توسط پرسنل حمل و نقل مجموعه پرودک کالا به دست مشتریان عزیز خواهد رسید

 

ارسال از طریق تیپاکس:

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در محل مشتری تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول بین ۱ تا ۴ روز کاری است.

سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در ۲ تا ۷ روز کاری انجام می‌شود.

 

 

لیست بروز شده شعب و شهرهای دارای دفتر تیپاکس را از اینجا می توانید مشاهده کنید.

 

ارسال از طریق باربری:

باربری جهت ارسال محصولاتی که حجم و وزن بیشتری دارند و ارسال آنها با تیپاکس یا پست از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست ، برای تمامی شهرهای کشور در نظر گرفته شده است. این روش معمولا هزینه کمتری نسبت به ارسال از طریق پست دارد و اکثر شهرهای ایران را شامل می شود. سفارشات توسط باربری به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد.

 

مدت زمان تقریبی تحویل کالا به دست خریدار ، از زمان تحویل به دفتر باربری بین ۱ تا ۴ روز کاری می باشد.

 

ارسال از طریق اداره پست:

محصولات در این روش از طریق “شرکت پست جمهوری اسلامی ایران” انجام می‌شود.

کلیه سفارشات آماده ارسال، در طول هفته از شنبه تا پنجشنبه به صورت روزانه به شرکت‌ پست تحویل می‌گردد. بدیهی است زمان تحویل کالا به خریداران محترم در ارتباط مستقیم با موقعیت جغرافیایی شهرستان مقصد و اولویت‌بندی ارسال سفارشات توسط شرکت‌های مذکور است.

هر یک از سفارشات تحویل شده به ” شرکت پست جمهوری اسلامی ایران “، دارای کد مرجع ۲۴ رقمی بوده که با استفاده از آن در بخش “رهگیری” سایت شرکت پست”  می‌توان از آخرین موقعیت سفارش اطلاع حاصل کرد.

 

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۱ تا ۴ روز کاری است.

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

 

 

 

تلاش مجموعه پرودک کسب رضایت مشتریان عزیزمان می باشد.