پرودک یک مجموعه هنری صنعتی است که با استفاده از صنعت چاپ تحولی در دکوراسیون داخلی ایجاد کرده است . ما تولید کننده محصولات دکوراتیو سفارشی هستیم که با تجربه چندین ساله  و استفاده از متخصصان و طراحان دکوراسیون با برترین متریال های روز و بهره گیری از تصاویر ، طرح ها ، نقوش و … برای ایجاد فضایی متفاوت ، خاص و همگون متناسب با سبک مشتریان محصولات متنوعی تولید می کنیم.

محصولات متفاوت و مختلف با تصاویر و طرح های دلخواه ، آذین بند منزل ، محیط زندگی ،محل کار ، محل کسب ، و یا …. شما خواهد شد.

انواعی متفاوتی از پرده های فانتزی نظیر پرده شید ، پرده لوردراپه ، پرده زبرا ، پرده سیلوئت ، پرده دو مکانیزم ، پرده سانی ، ریسه تصویری ، پرده پانچی و … در کنار پوسترهای دیواری رولی و پارچه های دیواری یکپارچه همراه با ست روشنایی لوستر ، آباژور و دیوارکوب فضای شما را متحول می کند. به اتاق کودک محصولات ست خواب چند تکه ، حاشیه دیواری و متر قدی همراه فرش فانتزی هیجان و زیبایی می آفریند . از استیکرهای کارتونی تا تصاویر دلخواه با سایز انتخابی می تواند تغییر دیگری در فضای اتاق کودک ایجاد کند. بویژه اینکه ساعت با طرح دکور هم داشته باشد و همه این ها را باهم ست کنید.

گزینه دیگر آسمان مجازی و کشسان است که نگاه ها را به سقف خیره می کند و خاص بودن دکوراسیون داخلی شما را به رخ می کشد.

با درکشویی فضای داخلی را بصورت موقت یا دایمی بپوشانید و یا قسمت بندی کنید و از زیبایی و طرح های روی درکشویی لذت ببرید. روی میزها رومیزی و رانر با طرح دلخواهتان پهن کنید و آن را با کوسن های روی مبل ست کنید .

به آسانی و با خیال راحت این محصولات را بشویید ، آن ها را مدت ها استفاده کنید و پرودک را به دیگران پیشنهاد بدید.