اندازه گیری دیوار منزل یا محل کار

اندازه گیری دیوار

اندازه گیری دیوار منزل یا محل کار

حتما برایتان پیش آمده که بخواین اندازه گیری دیوار منزل یا محل کارتون رو خودتون انجام دهید . و هزینه نصاب ندهید و اندازه های مورد نظر رو به شرکت یا مغازه دار پوستر دیواری یا کاغذ دیواری بدهید . در این مقاله از سایت پرودک prodec.ir ، قصد داریم شمارو با روش اندازه گیری دیوار آشنا کنیم . با ما همراه باشید .

روش اندازه گیری دیوار :

اندازه گیری دیوار

برای اندازه گیری دیوار اول ارتفاع و سپس عرض دیوارتان را متر کنید، برای ارتفاع، از زیر سقف تا روی قرنیز را اندازه بگیرید و برای عرض دیوار از سمت چپ به راست را اندازه بگیرید اگر ارتفاع کل فضایتان ثابت است دیگر لزومی به اندازه گرفتن بقیه دیوارها نیست ، و فقط کافی است عرض هر دیوار را جداگانه اندازه بگیرید و اگر ارتفاع ها متغیر بود آن ها را جداگانه اندازه بگیرید و ثبت کنید.اگر دیوار شما، قسمت بالای در داشته باشد یا تکه ای از دیوار که آنرا هم برای پوستر دیواری باید در نظر بگیرید.

درب یا پنجره : 

در دیوارهایی که روی آن درب یا پنجره است فقط قسمت هایی که دیوار کامل است اندازه گیری کنید. به همین ترتیب قسمت دیگر را هم اندازه بگیرید و آن را به صورت مجزا ثبت کنید.

اندازه گیری دیوار ، پوستر دیواری

پس از انتخاب دیوار مورد نظر جهت نصب پوستر و اندازه گیری ابعاد آن، برای به حداقل رساندن خطای احتمالی پیشنهاد می شود به عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر ۵ سانتی متر اضافه نمایید. به عنوان مثال اگر عرض شما ۳۸۰ سانتی متر (۳٫۸۰ متر) است، عرض را ۳۸۵ سانتی متر (۳٫۸۵ متر) و اگر ارتفاع شما ۲۸۰ سانتیمتر (۲.۸۰ متر) است، ارتفاع را ۲۸۵ سانتی متر (۲.۸۵ متر) در نظر بگیرید.

پوستر دیواری

اگر دیوار مورد نظر دارای بیرون زدگی یا ستون است، باید ابعاد تمام وجوه آن، به ابعاد نهایی اضافه شود. اگر بیرون زدگی در امتداد عرض دیوار بود، متراژ آن به عرض دیوار و اگر در امتداد ارتفاع دیوار بود، متراژ آن به ارتفاع دیوار اضافه شود. به طور مثال همانطور که در عکس مشاهده می کنید ارتفاع نهایی باید از ابتدا تا انتهای خط قرمز و برای عرض نهایی باید از ابتدا تا انتهای خط آبی را لحاظ کنید. به زبان ساده تر مانند تصویر متر را دور دیوار بچرخانید.

اندازه گیری

نکته ای که در اندازه گیری دیوار حائز اهمیت است این است که قناسی دیوار نیز مورد توجه قرار بگیرد. به این معنی که ممکن است در عرض یک دیوار ارتفاع قسمت ابتدایی و ارتفاع قسمت انتهایی آن دارای دو اندازه ی متفاوت باشند.  در این حالت می­توان اندازه گیری را در چند قسمت از عرض و یا ارتفاع دیوار (ابتدا، وسط و انتها) محاسبه کرد و بیشترین متراژ را مبنا قرار داد.

در پایان نزدیکترین ابعاد به ابعاد بدست امده دیوار را انتخاب کنید.هنگام سفارش اندازه ها رو به سانتی متر وارد کنید.

 

 

برای ثبت سفارش پوستر دیواری خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ست خواب اتاق کودک

سفارش پرده پانچی

سفارش فرش مدرن

پرودک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

تلگرام:

https://t.me/prodec_ir

اینستاگرام:

http://Instagram.com/prodec.ir

توییتر:

آپارات:

http://Aparat.com/prodec.ir

 

تماس با پرودک

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها