اتاق کودک و نکاتی ساده برای زیبایی دکوراسیون و ایجاد روحیه شاد

اتاق کودک

اتاق کودک و نکاتی ساده برای زیبایی دکوراسیون و ایجاد روحیه شاد

حتما برایتان پیش آمده که بخواین برای اتاق کودک خود دکوراسیون خاص و شاد داشته باشید تا روحیه فرزندان خودتون رو شاد کنید  . ست اتاق کودک پرودک بهترین گزینه برای شما می باشد . در این مقاله از سایت پرودک prodec.ir ، قصد داریم شمارو با ست اتاق کودک پرودک آشنا کنیم . با ما همراه باشید .

نکاتی هست که باید در اتاق کودکان رعایت شوند تا این فرشته های زیبا از آرامش بیشتری برخوردار باشند و اتاق هایشان هم سرشار ار انرژی خوب باشد. عوامل زیادی دست به دست هم می دهند تا یک اتاق کودک دلنشین باشد و احساس روح افزایی ایجاد نماید از دکوراسیون و انتخاب ترکیب رنگی گرفته تا نحوه چیدمان و استفاده از محصولات دکوراتیو و از همه مهمتر مشارکت فرزندان در چیدمان و دکور اتاقشان تا هم احساس مسئولیت بیشتری پیدا کنند و هم با اتاقشان بیشتر خو بگیرند. در این جا چند نکته را بررسی می کنیم.

اتاق کودک

از رنگ های تند و شاد استفاده نمایید

استفاده از ترکیب رنگهای شاد باعث سرزندگی اتاق کودک شده و به کودکان روحیه می دهد. برای اینکه هر چه بیشتر این احساس در کودکان بوجود بیاید بهتر است در اتاق کودکان با توجه با علایق شان از استیکرهایی با طرح های کارتونی، مناظر طبیعی و یا عکس های دلخواه استفاده نمایید و از آنها بخواهید تا بخشی از آن را به سلیقه خودش رنگ نماید. این استیکرها قابل شستشو بوده و حتی می توان طرح جدید را بر روی آن چسباند.

فضاسازی کنید

تمیز نگه داشتن و مرتب منظم بودن اتاق کودکان از دغدغه های والدین است زیرا که باید از کودکی به نظم و نظافت عادت کرد. بنابراین با توجه به ابعاد اتاق فضاسازی نقش بسیار موثری دارد.

استفاده از شلفها و طبقه ها به دکور کردن اتاق کودک کمک می کند و بچه ها می توانند از آن برای قرار دادن کتابها و یا اسباب بازیهای شان بر روی آن استفاده نمایند تا هم اتاق شیک تری داشته باشند و هم اتاق از نظم بهتری برخوردار باشد.

اتاق کودک

محصولات دکوراتیو را بر اساس سلیقه کودک انتخاب نمایید

چراغ خواب ها برای کودکان نقش پررنگی دارد به خصوص در شبها. وقتیکه ناگهان از خواب بیدار می شوند تصویر نور بر آباژور چراغ خواب دلخواهشان می توان به تسکین آنها کمک کند و مجددا آرامش را به خوابشان برگرداند. در طول روز نیز آباژورهای چراغ خواب میتوانند برای دکور و زیباسازی اتاق کودک استفاده شوند. به صورت کلی این محصولات دکوراتیو تماما برای زیباسازی و کامل کردن دکوراسیون اتاق کودکان استفاده می شوند. از بهمترین محصولات دیگری که برای ست کردن با آباژور می توان استفاده کرد ساعت های دیواری است بنابراین اتاق هایشان را براساس طرح های مورد علاقه شان دکور نمایید.

تم رنگی داشته باشید

برای کل اتاق کودک در ابتدا یک تم اختیار کنید و بعد بر اساس آن برای دکور کردن و زیباتر شدنش اقدام نمایید. تم رنگی زیر بنای اصلی دکور اتاق محسوب می شود. بر مبنای تم رنگی پرده ها، روتختی و ملافه، استیکرها و انواع محصولات دکوراتیو را می توانید ست کنید. البته تنوع در انتخاب تم این کمک را می کند که می توان به راحتی و بعد از مدتی از تم و رنگ دیگری استفاده نمود. برای مثال پسر بچه ها دوست دارند

تم کارتن کودک

با ماشینهایی که در کارتن ها می بینند و یا شخصیت هایی مانند بن ۱۰ و سوپر من  حتی در خوابشان هم بازی کنند و یا  نقش آن ها را در خیالتشان بپرورانند و خودشان را در آن شخصیت ببینند و دختر خانم ها هم به همین نسبت با شخصیت هایی مانند پری های دریایی و غیره. بنابراین با انتخاب تم کارتنی مورد علاقه کودکان می توانید از همه ابزار دکوراتیو به نحو احسنت برای زیبایی اتاق کودک استفاده نمایید.

ست اتاق کودک

پرودک اتاق دلنشین و روح افزایی را برای کودکانتان مهیا می کند.

 

 

برای ثبت سفارش  ست خواب اتاق کودک خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید:

پوستر سه بعدی

سفارش رومیزی و رانر

سفارش فرش مدرن

پرودک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

تلگرام:

https://t.me/prodec_ir

اینستاگرام:

http://Instagram.com/prodec.ir

توییتر:

آپارات:

http://Aparat.com/prodec.ir

 

تماس با پرودک

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها